redrooster_cbmcof25_180_4
RED ROOSTER CBMCOF25-180-4 groefgereedschap met hardmetalen punt 4 mm
Productomschrijving
  • Groefgereedschap met hardmetalen punt 4 mm
  • Geschikt voor: Yokota F-25 / RED ROOSTER RR-0315
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 180 mm
  • Type beitel: Platte beitel
  • Breedte: 35 mm
  • Type schacht: Vierkant met uitsparing
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981375301
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER CBMCOF25-180-4
Lengte
180 mm
Type beitel
Platte beitel
Breedte
35 mm